Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka prywatności

Wszystkie bestsellery
  • Banner

Foliopaki Koperty Kurierskie Coexy
Foliopaki, koperty kurierskie, coexy - ochrona przed wilgocią - NJ

Foliopaki Koperty Kurierskie Coexy

Foliopaki do zadań specjalnych

Niektóre przesyłki wymagają większej ochrony niż ta, jaką daje zwykła koperta. Foliopaki to bezpieczne opakowanie dla różnego typu towarów. Najczęściej stosuje się je przy przesyłkach kurierskich. Specjalna folia zabezpiecza przed wilgocią i wodą oraz wszelkimi zabrudzeniami. Całość zamykana jest poprzez samoklejący pasek mocnego kleju. Zaletą takiego rozwiązania jest jego trwałość. Foliopaki są bardzo odporne na rozdarcia i przetarcia.

Gwarancja bezpieczeństwa przesyłki

Nowoczesne foliopaki doskonale sprawdzają się w przypadku przedmiotów, które nie muszą być chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nadają się do wysyłania przesyłek poufnych. Foliopaki mają mocno spajający pasek z klejem. Dzięki temu nie ma możliwości otwarcia koperty bez jej uszkodzenia. To idealne rozwiązanie dla firm, które opierają swoją działalność o wysyłki, głównie sklepów internetowych.

Przepraszamy za niedogodności.

Ponownie szukaj