Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka prywatności

  • Banner

Koperty kwadratowe
Koperty kwadratowe - kompleksowe zaopatrzenie dla biur - sklep NJ

Koperty kwadratowe

Koperty kwadratowe białe, kolorowe i przezroczyste

Nowoczesne technologie na dobre odmieniły oblicze biura. Mimo że zdecydowana część komunikacji z klientami i kontrahentami odbywa się zdalnie, artykuły papiernicze, jak koperty nadal znajdą swoje zastosowanie. Koperty kwadratowe rzadziej stosuje się do wysyłki. Najczęściej wkłada się do nich zaproszenie, krótką notkę, kartkę okolicznościową, która powinna dotrzeć do konkretnej osoby. W celu zapewnienia dyskrecji kopertę zamyka się, stosując pasek z klejem.

Elegancja i wygoda użytkowania

Koperty kwadratowe można nabyć w klasycznym kolorze bieli. Dostępne są również wersje kolorystyczne z oknem lub bez, także wyściełane innym kolorem niż część zewnętrzna. Polecane produkty mają odpowiednie zabezpieczenie przed otwarciem. Pasek samoklejący skutecznie wypiera tradycyjne formy zamykania koperty. W tej kategorii mieszczą się także specjalne koperty na kartki świąteczne.

Jest 667 produktów.

Pokazano 1-12 z 667 pozycji
Aktywne filtry