Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka prywatności

  • Banner

Koperty recycling
Koperty recycling - ekologiczne i oszczędne artyuły biurowe - sklep NJ

Koperty recycling

Koperty typu recycling – drugie życie papieru

W dobie ekologicznych rozwiązań wykonywanie przedmiotów codziennego użytku z innych, już nikomu nie potrzebnych, jest bardzo na czasie. Dlatego warto wybierać także przyjazne środowisku koperty z recyclingu. Pasują one idealnie jako opakowanie kart okolicznościowych i wszelkich zaproszeń. Społecznie odpowiedzialne firmy mogą przeznaczyć je na materiały reklamowe i inną pocztę, którą wysyłają każdego dnia.

Świadome ekologicznie koperty, które dobrze się sprawdzają

Koperty recycling to świetna inicjatywa, którą warto promować. Dlatego, jeśli potrzebujesz zaadresować list, wręczyć zaproszenie lub przesyłkę reklamową, użyj właśnie ich. Z pewnością zostaniesz odebrany jako świadomy i proekologiczny przedsiębiorca, a i natura będzie Ci wdzięczna za używanie takich rozwiązań. Dostępność kolorów, w tym czerwonego, zielonego i żółtego to dodatkowy argument, skłaniający, by sięgnąć po tego rodzaju papier.

Jest 100 produktów.

Pokazano 1-12 z 100 pozycji
Aktywne filtry