Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka prywatności

  • Banner

Archiwa
Archiwa - materiały do estetycznej archiwizacji dokumentów - sklep NJ

Archiwa

Nic nie trwa wiecznie? Dzięki odpowiedniej archiwizacji i odpowiednim materiałom biurowym jesteś o krok bliżej wieczności

Archiwizacja jest ważną i niezbędną częścią naszej codziennej działalności.

Dzięki naszym produktom do archiwizacji twoje archiwa są organizowane szybko i łatwo. 

Sortuj foldery i ich dokumenty w celu ich szybkiego i bezpiecznego zarchiwizowania za pomocą praktycznych skrzynek archiwizacyjnych. Oprócz folderów możesz także bezpiecznie przechowywać i sortować poszczególne skrzynki archiwów w kontenerach. Są idealnie dostosowane do wielkości folderów i indywidualnych skrzynek archiwalnych. W naszym asortymencie możesz wybierać spośród różnych producentów najbardziej praktyczny system do archiwizacji. Wielką zaletą systemu pojemników: poszczególne elementy są ze sobą kompatybilne i można je ustawiać w stosy prawie bez końca. Twoje archiwum będzie uporządkowane wraz z materiałami biurowymi w naszym sklepie internetowym. Aby uczynić archiwizację smaczną dla twoich oczu i zapewnić większą różnorodność, oferujemy również pojemniki i pudełka w różnych kolorach w naszej bogatej ofercie. Oczywiście może to być również zaletą, jeśli chodzi o prawidłowe archiwizowanie, np. każdy kolor dla klienta lub działu.

Ważne są również optymalne pomoce do archiwizacji, które można szybko i tanio zamówić online. 

Aby pomóc ci w archiwizacji, oferujemy produkty online różnych znanych firm. Wśród naszych dostawców znaleźliśmy między innymi DONAU, ELBA, BENE, VELOFLEX i LEITZ.

Jeśli zakończyłeś archiwizację i masz dużo dokumentów na makulaturę, zapoznaj się z naszymi niszczarkami dokumentów. Oferujemy świetny sprzęt w atrakcyjnych cenach.

Jest 304 produktów.

Pokazano 1-12 z 304 pozycji
Aktywne filtry