Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka prywatności

  • Banner

Koperty biurowe
Koperty klasyczne - przydatne w każdym biurze - szeroki wybór - NJ

Koperty biurowe

Najpopularniejsze koperty klasyczne

Firmowa korespondencja wymaga odpowiedniej oprawy. Listy, wysyłane pocztą najlepiej włożyć do klasycznej, białej koperty. W tej kategorii mieszczą się zarówno białe koperty, jak i brązowe. Różnią się od siebie rozmiarami, jak również zabezpieczeniem. Część z nich zakleja się poprzez nawilżenie klapki i jej dociśnięcie, inne mają zamknięcie samoklejące, wykonane na bazie lateksu. Bardzo wygodne są także koperty samoklejące z paskiem do zdjęcia. 

Do korespondencji, akt i zdjęć rentgenowskich

Popularne koperty nie muszą mieć klasycznego kształtu. Niezwykle praktyczne są te, które mają rozszerzane boki i spód z paskiem samoklejącym. Trwały materiał, z jakiego są wykonane, chroni wnętrze przed zabrudzeniem i zawilgoceniem. Osobną grupę tworzą koperty bąbelkowe. Zabezpieczenie z pęcherzykami powietrza jest przyklejone do całej powierzchni papieru wewnątrz koperty. Dostępne są także koperty trójwymiarowe z paskiem klejącym.

Jest 73 produktów.

Pokazano 1-12 z 73 pozycji
Aktywne filtry