Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka prywatności

  • Banner

Koperty RTG Aktowe
Koperty RTG aktowe - dla radiologów i nie tylko - wysoka jakość - NJ

Koperty RTG Aktowe

Koperty RTG aktowe, czyli profesjonalna ochrona przed czynnikami zewnętrznymi

Koperty typu RTG charakteryzują się przede wszystkim specyfiką wykonania. Są produkowane z grubego, szarego papieru, co chroni umieszczone wewnątrz dokumenty czy zdjęcia rentgenowskie. Oddziaływanie światła i innych czynników, głównie mechanicznych, może trwale uszkodzić cenne akta, zdjęcia, materiały.

Wytrzymałość i szczelność to cechy aktowych kopert RTG

Posiadamy w swojej ofercie trwałe, precyzyjnie wykonane koperty RTG aktowe, które z powodzeniem będą stanowiły barierę dla Twoich dokumentów, skrzętnie zabezpieczonych w środku. Gruby papier jest stworzony do przetrzymywania wartościowych materiałów, które nie mogą być narażone na intensywne światło ani uszkodzenia struktury papieru. Wśród kopert znajdziesz takie w kolorze szarym EKO lub brązowym. Mnogość wzorów w różnych rozmiarach stawia nasz asortyment na czele konkurentów!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry