Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji: Polityka prywatności

Wszystkie bestsellery
  • Banner

Koperty wysyłkowe
Koperty standardowe wysyłkowe DIN - wytrzymałe i estetyczne - sklep NJ

Koperty wysyłkowe

Koperty wysyłkowe miarą dobrze spakowanej przesyłki

Epistolografia jeszcze nigdy nie była tak urozmaicona! Pełna gama dostępnych na rynku kopert wysyłkowych nie tylko odpowiednio chroni przesyłkę, ale również prawdziwie ją upiększa! Koperty wysyłkowe są idealne do transportu różnego rodzaju folderów, ulotek, zaproszeń czy bardziej okazałych listów. Mnogość fasonów sprawia, że każdy znajdzie rodzaj dopasowany do swoich potrzeb.

Kolorowe czy foliowe koperty wysyłkowe? Wybierz swój typ!

Posiadamy wielobarwne warianty podstawowych kształtów i form wysyłkowych kopert. Oferujemy dużą rozpiętość gramatur i rozmiarów, dzięki czemu z łatwością skompletujesz niezbędny zestaw do użytku codziennego. Paski samoklejące, wersje z umieszczonym oknem lub bez niego, klasyczne i awangardowe egzemplarze na pewno przypadną Ci do gustu. Wyróżnia nas nawiązanie do tradycyjnych rozwiązań poszerzone o nowatorski sznyt, sprawdź nasze propozycje!

Aktywne filtry